Kdo jsme

O JRD Group

Staňte se součástí společnosti, jejíž misí je zachovat za sebou pozitivní společenskou stopu. Ať už míříte do divize Real Estate, která staví zdravé domovy a vrací pozemkům jejich smysl a hospodáře, do divize Energo zaměřené na moderní energetiku, divize Invest či do Plazmy, která přeměňuje odpad na suroviny, tuto misi začnete plnit s námi.

JRD GROUP založil Jan Řežáb, vizionář, kterého ekologie a udržitelnost provází celý život a dokázal pro svou filozofii zapálit i ostatní. Těšit se tak můžete na tým, který žije udržitelností a vidí ve své práci smysl, na rostoucí společnost, na jejíž aktivity budete pyšní. A na příjemné pracovní prostředí, kde si každý najde to své.

Jak žijeme

Ze života JRD

Hory, kola či firemní snídaně: jsme skvělá parta

Přátelské pracovní prostředí a příjemná atmosféra jsou pro nás extrémně důležité! Snažíme se proto naši práci zpestřit nejrůznějšími oslavami, inspirativními snídaněmi a akcemi, které nás pobaví, inspirují a motivují v práci. Pořádáme také pravidelné teambuildingy, v zimě si jezdíme zalyžovat, v létě pak sjíždíme řeky a brázdíme krajinu na kolech. Díky tomu všemu tvoříme skvělý tým, který se snadno vypořádá s pracovními výzvami.

Hory 2022
Celofiremní porada 2021

Pravidelný rozvoj a možnost růstu

Naše práce je naše srdcovka a proto chceme, aby v ní byli všichni spokojení a dělali to, co je opravdu baví. Ať už se hlásíte na jakoukoliv pozici, těšit se můžete na spoustu různých školení, pravidelných rozvojových sezení a tréninků, díky kterým se toho spoustu naučíte a budete se neustále posouvat dále. Nebráníme se novým myšlenkám a inovacím – každý nápad, se kterým přijdete, je u nás jen vítán.

Udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí

Všechny divize JRD GROUP se věnují udržitelným oborům, ohleduplným k životnímu prostředí. Firemní filosofie je pro nás extrémně důležitá, a to nejen ve směru našeho podnikání, ale i ve firmě samotné. Třídíme odpad, sázíme stromky, uklízíme Česko, a hlavně neplýtváme a snažíme se o udržitelný přístup k životu. Jsme členy řady udržitelných spolků a asociací, pravidelně vystupujeme na odborných konferencích a sami jsme například spustili v roce 2021 Výzvu za zdravé bydlení, v roce 2022 jsme pak založili nadační fond Pro udržitelný život, který podporuje nejrůznější projekty v krajině, tak abychom na budoucí generace přenášeli minimum zátěže.

Ptačí budka

Jak to u nás vypadá

Naše kanceláře

Zdravé vnitřní prostředí a důraz na komfort

Děláme vše proto, abyste se v našich kancelářích cítili příjemně, proto jsou navržené stejně důmyslně, jako byty, které staví divize Real Estate. Důležitý je pro nás dostatek čerstvého vzduchu, tepelná pohoda, zdravé osvětlení a tichá místa, ve kterých se můžete věnovat nerušené práci. V kuchyňkách nechybí dobrá káva, čaje či jiné nápoje, čerstvé ovoce a další drobné občerstvení, když potřebujete doplnit energii. Do detailu jsou promyšlené i naše zasedačky, které díky přírodním prvkům navozují klidnou atmosféru – to, aby se vám skvěle jednalo.

Proč pracovat s námi

Těšit se můžete na řadu benefitů

MultiSportka, benefitní karta či občerstvení zdarma na pracovišti. Práci v JRD vám zpříjemní řada benefitů, mezi které patří i ty méně tradiční, třeba bonusové narozeninové volno či řada slev u našich partnerů.

Volný čas

Více
25 dnů dovolené, 2 sick days, 2 dny vánočního volna, 1 den volna v týdnu, kdy máte narozeniny.

Občerstvení

Více
V kávovaru vždy dobré zrnkové kafe, v ledničce a svačinové skříni vždy malá svačina. Dobrý čaj a filtrovaná voda samozřejmostí.

Sport

Více
Možnost zřízení MultiSport karty.

Vzdělání

Více
Pravidelné přednášky s našimi i externími odborníky a vzdělávací balíček na osobní rozvoj.

Cizí jazyk

Více
Kurzy angličtiny v našich kancelářích v průběhu pracovní doby a další kurzy za zvýhodněné ceny.

Roční bonusy

Více
Zajímavá odměna navázaná na splnění ročních plánů.

Partnerské slevy

Více
20% sleva ve vybraných eshopech, partnerský program s našimi dodavateli, zvýhodněné služby T-mobile.

Masáže

Více
Dotované masáže přímo v areálu sídla firmy.

Zdraví

Více
Fyzioterapeut v kanceláři vám pomůže s ergonomií pracoviště a ukáže, jak se během dne protáhnout a ulevit tělu.

Příspěvky

Více
Benefitní karta na sport, dovolenou, kulturu nebo nákup ve vybraných obchodech. Odměny v případě výročí nebo životních jubileí.

Pojďte do toho s námi

Co jsme dokázali a na čem se s námi můžete také podílet?

Nemáte se čeho bát

S kým se setkáte v průběhu výběrového řízení?

Pečlivě vybíráme

Průběh nástupu do JRD

1

Výběrové řízení

2

První den v JRD

3

Setkání s majitelem JRD Janem Řežábem

4

Seznámení s divizemi

5

Adaptační program

Nezaujala váš žádná aktuální pozice?

Pošlete nám vaše CV

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.