CEO Energo

O JRD Development

Společnost JRD Development se jako první developer v České republice zaměřuje již od roku 2003 na výstavbu environmentálně šetrných bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. Svou filozofii od počátku založila na třech základních pilířích: nízkoenergetickém a pasivním standardu, zdravém vnitřním prostředí a ohleduplnosti k životnímu prostředí. O kvalitě jejích realizovaných projektů zdravého bydlení svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění v tuzemských i mezinárodních soutěžích, které stavby za svůj ekologický a architektonický přínos získaly.

O JRD Energo

JRD Energo se zabývá přípravou, realizací a provozem projektů moderní energetiky. Disponuje týmem zkušených expertů jak v technických ohledech, tak v managementu, projektovém řízení a strukturovaném financování. Projekty si vybírá a realizuje vždy s ohledem na udržitelný rozvoj a životní prostředí. Divize již vybudovala portfolio fotovoltaických elektráren o výkonu přes 40 MWp v ČR, SR a v Maďarsku a také druhý největší větrný park v ČR s instalovanou kapacitou 26 MW.

O JRD Invest

Společnost JRD Invest se zaměřuje na akvizice a správu výnosových nemovitostí ve spolupráci s privátními a institucionálními investory. Portfolio společnosti se skládá zejména z nemovitostí určených k nájemnímu bydlení, které jsou realizovány sesterskou společností JRD Development a částečně také z kancelářských a maloobchodních prostor. Společnost JRD Invest funguje v souladu s filozofií celé skupiny JRD a investuje tedy do nemovitostí, které jsou pasivní či nízkoenergetické a ohleduplné k okolnímu prostředí.

O JRD Land

Divize JRD Land funguje jako pozemková banka pro potřeby JRD GROUP i privátních či institucionálních klientů. Cílem je zhodnocení pozemků různým způsobem: scelováním a dělením pozemků, změnou územního plánu nebo prodejem stavebních parcel. Důležitou součástí její činnosti je také akvizice nových stavebních pozemků pro případnou budoucí developerskou výstavbu. Tyto nové stavby jsou dle filozofie celé skupiny JRD vždy ohleduplné k životnímu prostředí i svému okolí. Je odborníkem na urbanistické a architektonické plánování.

O Millenium Technologies

Millenium Technologies se zaměřuje na dodávku řešení využívajících technologii plazmového zplyňování, jakožto efektivního, environmentálně šetrného a zcela bezpečného způsobu zpracování odpadů. Technologie plazmového zplyňování dokáže díky extrémním teplotám účinně transformovat různé druhy vstupních surovin – od biomasy, přes čistírenské kaly, nerecyklovatelné plasty a průmyslový odpad až po nemocniční nebo nebezpečné odpady – a vyrábět z nich elektrickou a tepelnou energii či cenné materiály pro další využití, např. vodík nebo syntézní plyn, který může být náhradou zemního plynu.

JRD Energo se zaměřuje na obnovitelné a druhotné zdroje energie. Už teď máme v portfoliu přes 60 MW obnovitelných zdrojů (jak v Česku, na Slovensku, tak v Maďarsku) a máme ambiciózní plány na další růst, proto hledáme velice významnou a strategickou roli – lídra s jasnou vizí.

Co u nás budete mít na starost:

  • rozvíjet a pracovat se svým týmem, který je hodnotově i pracovně skvěle sehraný, na dalším růstu a plnění ambiciózních plánů a vizí;
  • podporovat tým ve vyhledávání nových akvizičních příležitostí a projektů připravené k realizaci; v budování nových elektráren; v rozvíjení a zefektivňování projektů stávajíc
  • vstupovat do nových trhů v Česku i v zahraničí;
  • hledat nové výzvy a příležitosti.

 

Co od vás očekáváme:

Abychom mohli naplnit naši vizi lídra v oboru obnovitelných zdrojů, potřebujeme zkušeného manažera, který umí rozvíjet jak tým, tak celý obor. Proto je pro nás důležitá prokazatelná zkušenost s řízením a rozvojem lidí a taky zkušenost v oboru energetiky, nejlépe v oblasti obnovitelných zdrojů.

Jelikož se pohybujeme nejen v Česku, je pro nás důležitá i pokročilá znalost angličtiny a také předchozí pracovní zkušenosti z mezinárodního prostředí.

Co vám můžeme nabídnout:

Pozici, která je součástí nejužšího vedení skupiny JRD GROUP, která již 20 let rozvíjí své obory v oblasti udržitelnosti, developmentu, pozemkového hospodářství či hospodaření s nebezpečným odpadem.

Tuto pozici obsazuje:

Kateřina Baltrock

Přidejte se k nám

Zaujala vás tato pracovní pozice a rádi byste se stali součásti našeho týmu? Chcete s námi pracovat na unikátních projektech, které jsou šetrné k životnímu prostředí? Máte jakýkoliv doplňující dotaz k pozici? Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoli dotazů, rádi vám je zodpovíme. Podívejte se také na další obsazované pozice, ať najdete to pravé pro sebe nebo své blízké.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Proč pracovat s námi

Těšit se můžete na řadu benefitů

Multisportka, benefitní karta či třeba občerstvení zdarma na pracovišti. Práci v JRD vám zpříjemní řada benefitů, mezi které patří i ty méně tradiční, třeba bonusové narozeninové volno či řada slev u našich partnerů.

Volný čas

Více
25 dnů dovolené, 2 sick days, 2 dny vánočního volna, 1 den volna v týdnu, kdy máte narozeniny

Občerstvení

Více
V kávovaru vždy dobré zrnkové kafe, v ledničce a svačinové skříni vždy malá svačina. Dobrý čaj a filtrovaná voda samozřejmostí.

Sport

Více
Možnost zřízení MultiSport karty.

Vzdělání

Více
Pravidelné přednášky s našimi i externími odborníky

Cizí jazyk

Více
Jazykové kurzy v sídle firmy za zvýhodněné ceny

Roční bonusy

Více
Zajímavá odměna navázaná na splnění ročních plánů

Partnerské slevy

Více
20% sleva ve vybraných eshopech, partnerský program s našimi dodavateli, zvýhodněné služby T-mobile

Masáže

Více
Dotované masáže přímo v areálu sídla firmy

Zdraví

Více
Fyzioterapeut v kanceláři vám pomůže s ergonomií pracoviště a ukáže, jak se během dne protáhnout a ulevit tělu

Příspěvky

Více
Benefitní karta na sport, dovolenou, kulturu nebo nákup ve vybraných obchodech. Odměny v případě výročí nebo životních jubileí.

Pečlivě vybíráme

Průběh nástupu do JRD

1

Výběrové řízení

2

První den v JRD

3

Setkání s majitelem JRD Janem Řežábem

4

Seznámení s divizemi

5

Adaptační program

Zaujala vás nabízená pozice?

Pošlete nám vaše CV

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.